Mateřské foto

Rozmáhá se v poslední době styl focení “newborn”. Sledujeme  kolem sebe i našem partnerském obchodě zvýšené nabídky na focení a více či méně zdařilé fotky čerstvě narozených dětí uspaných a napolohovaných v  roztodivných polohách, omotaných kusy látky a nacpaných do košíků, hrnečků a květináčů. Děti většinou spí, nebo vyděšeně koukají a hlavně…jsou samy.

Už dlouho přemýšlím, jestli by to nešlo i jinak. Vytvořit fotku dítěte s matkou, popřípadě s otcem v příjemném klidném a pohodovém prostředí, fotku která bude vyzařovat rodinnou pohodu, lásku a bezpečí. Rád bych dokázal, že to jde a že i tento styl zaujme. Rád bych nafotil fotografie dítěte u matky  v náručí při intimních chvílích uspávání, kojení, ve chvílích odpočinku i projevů lásky a něžností.

Nabízím focení zdarma, resp. formou TFP několika z Vás, matkám s malým dítětem (stáří řádově měsíce), co budete ochotné mi zapózovat v příjemném prostředí boudoir studia v Brně. Nemám vyhraněné nároky na vzhled a pohlaví, ale poprosím o zaslání aktuálních fotografií matky i dítěte a já pak učiním výběr vhodných adeptek.

Fotky prosím posílejte na E-mail: soutez@fotostudio-brno.cz s předmětem “Mateřské foto”.

Focení by mělo proběhnout řádově koncem října a začátkem listopadu a můžu garantovat dodání vybraných fotek do letošních Vánoc.

Budu se moc těšit na Vaše nabídky a na příjemnou spolupráci s vybranými.

Dušan Brzobohatý

Fotostudio Brno